Sesję fotograficzną w plenerze, która stanowi znakomite uzupełnienie reportażu ślubnego, polecamy każdej parze. Zachęcamy, aby realizować ją w innym dniu niż dzień ślubu i wesela. Dlaczego?

Po pierwsze ze względu na czas. Dzięki temu, że sesja plenerowa nie jest łączona z reportażem para młoda może celebrować ten wyjątkowy dzień bez pośpiechu i nie opuszczając gości.

Po drugie ze względów logistycznych. Chcąc zrealizować sesję plenerową w dniu ślubu nie zawsze można pozwolić sobie na wybór wymarzonego miejsca, ponieważ ograniczeniem staje się odległość.

Po trzecie ze uwagi na przebieg sesji. Organizując ją w innym dniu mamy zapewniony komfort jej realizacji bez poczucia presji czasu, co ma ogromny wpływ na jej efekty.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na sesje w plenerze.

SESJA ŚLUBNA W GÓRACH

Górska sceneria to idealne miejsce na plener ślubny. Góry stanowią piękne, niepowtarzalne i różnorodne tło do sesji zdjęciowej. Z Joanną i Sylwestrem wybraliśmy się jesienią do Szczyrku. Atrakcyjności miejscu dodała pora roku. Jesienne słonce odegrało tego dnia przepiękny spektakl.

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

Jura Krakowsko-Częstochowska stanowi niezwykłe bogactwo wyjątkowych scenerii. Tłem sesji ślubnej Karoliny i Przemka stały się krajobrazy Jury Krakowsko-Częstochowskiej w kolorach kończącego się lata. Tamtejsze widoki, szczególnie podczas zachodu słońca, są niepowtarzalne.

SESJA ŚLUBNA W MIEŚCIE

Miasto stanowi jedno z popularniejszych miejsc na sesję ślubną, charakteryzujących się ogromem możliwości do fotografowania. Spotkamy tam nowoczesne jak i zabytkowe budownictwo, będące wspaniałym tłem fotografii oraz wiele ciekawych zakątków i inspiracji.

INDUSTRIALNA SESJA ŚLUBNA

Karolinie i Tomkowi wysłaliśmy kilka propozycji miejsc na plener ślubny w tym zabytkową elektrociepłownię. Na decyzję nie musieliśmy długo czekać, była jednogłośna JEDZIEMY DO BYTOMIA. Industrialne klimaty w połączeniu z wrześniowym słońcem stworzyły wyjątkowe obrazy.